Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Łabunie i Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych e Karate Kyokushin

13-04-2019 r. Zamojski Klub Karate Kyokushin był organizatorem Międzynarodowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łabunie oraz Mistrzostw Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych  w Karate Kyokushin.
Z Naszego zaproszenia skorzystało 285 karateka z 12 Klubów z Polski:  Lublina, Jarosławia, Czarna Białostocka, Chełm Satori, Białej Podlaskiej, Kanku Chełm, Radzynia Podlaskiego, Krosna, Tomaszowa Lubelskiego, Chrzanowa, Białegostoku, Zamościa oraz 3 Kluby z Ukrainy: Rawy Ruskiej, Lwowa i Zhovkva. 
Uroczystego otwarcia  Mistrzostw dokonał Pan Mariusz Kukiełka Wójt Gminy Łabunie w obecności Pani Elżbiety Kuźmy Przewodniczącej Rady Gminy i Shihan Jacka Czernieca Sekretarza Generalnego Polskiego Związku Karate.
Ilość zawodników na Turnieju przełożyła się na wysoki poziom walk.
Każdy, kto przyszedł tego dnia na halę mógł być świadkiem nie tylko sportowej rywalizacji, poświęcenia  i wytrwałości młodych zawodników, ale mógł również poczuć udzielające się wszystkim emocje trenerów i rodziców.
Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała wyspecjalizowana ekipa pogotowia ratunkowego.
Shihan Krzysztof Policha Prezes ZKKK podziękował Panu Wójtowi za patronat nad zawodami i udzielone wsparcie. 
W imieniu Polskiego Związku Karate Shihan Jacek Czerniec za osiągnięcia i wybitny wkład  w rozwój karate na Zamojszczyźnie składał podziękowanie  dla Shihan Krzysztofa Polichy.
Zawody zakończyły się sukcesem sportowym dla wielu członków Naszego Klubu. Drużynowo zdobyliśmy I m-ce przed Lublinem i Krosnem.
 
Wszystkim trenerom, zawodnikom  a w szczególności rodzicom dziękujemy  za przybycie i nieocenioną  pomoc w sprawnej organizacji turnieju.
Komunikat końcowy w załączniku.

komunikat  końcowy  Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta 26,05,18

komunikat końcowy Mistrzostwa Województwa  Lubelskiego MiJM 26,05,18