Turniej Kąkolewnica

W dniu 27.02.2021 w Kąkolewnicy odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Zamojski Klub Karate Kyokushin wywalczył 13 medali

Wyniki zawodników Zamojskiego KKK:

Łój Wiktoria I miejsce w kategorii kumite i II m-ce w kategorii kata juniorek młodszych

Przyczyna Jakub I m-ce w kategorii kumite młodzik

Kania Alan I m-ce w kategorii kumite i I m-ce w kategorii kata młodzików

Łochin Maria II m-ce w kategorii kumite młodziczek

Jakubczak Krystian III m-ce w kategorii kumite młodzików

Jakubczak Kacper II m-ce w kategorii kumite młodzików

Jakubczak Kamil I m-ce w kategorii kumite kadetów

Kania Dawid I m-ce w kategorii kumite i II m-ce w kategorii kata dzieci

Karski Kacper II m-ce w kategorii kumite dzieci

Lewiński Filip III miejsce w kategorii kumite dzieci

Górski Karol,  Pawliszak Tomasz i Pawliszak Filip nie zakwalifikowali się do strefy medalowej jednak zdobyli nowe doświadczenia startowe, które będą owocowały na kolejnych zawodach.

Sędzią Głównym zawodów był shihan Krzysztof Policha.

Jako sędzia w Turnieju uczestniczył sensei Dawid Kolaja.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy startów.

Rodzicom dziękujemy za nieocenione zaangażowanie i wsparcie na zawodach

Osu!

Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Biłgoraja 20.12.2020r.

Sezon 2020 zakończony

Dnia 20.12.2020 odbył się Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Biłgoraja tym samym uczestniczyliśmy w ostatnich zawodach sezonu 2020.

Wszyscy nasi karateka uczestniczący w Turnieju stanęli na podium. Poniżej wyniki.

Wszystkim zawodnikom dziękuję za wytrwałość i starty te zwieńczone na podium i te mniej udane.

Wyrazy wdzięczności dla rodziców i opiekunów za pomoc, wsparcie i cały rok niezapomnianych wspólnych sportowych emocji. Podziękowania dla sensei za wspólny rok współpracy

Osu !

Shihan Krzysztof Policha

Wyniki zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin

Alan Kania I m-ce w kategorii kumite kadetów, I m-ce w kategorii kata

Dawid Kania I m-ce w kategorii Kata dzieci, II m-ce w kategorii kumite

Martyna Nowosad II m-ce w kategorii kata młodziczek

Adam Pogudz I m-ce w kategorii kumite, III m-ce w kategorii kata dzieci

Piotr Karolczak II m-ce w kategorii kumite kadetów, II m-ce w kategorii kata

Mikołaj Łoza I m-ce w kategorii kumite kadetów

Kamil Matwiejczuk I m-ce w kategorii kumite dzieci

Maria Łochin III m-ce w kategorii kumite, II m-ce w kategorii kata

Karol Górski I m-ce w kategorii kumite dzieci

Nicola Beńko III m-ce w kategorii kumite dzieci

Mateusz Kasiedczak III m-ce w kategorii kumite kadetów

Michał Ostapiński II m-ce w kategorii kumite dzieci

Filip Lewiński III m-ce w kategorii kumite dzieci

Tomasz Pawliszak III m-ce w kategorii kumite dzieci

Filip Pawliszak II m-ce w kategorii kumite dzieci

X Turniej Mikołajkowy Łabuńki 5 grudnia 2020r.

05 grudnia 2020r w Szkole Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych odbył się X Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin.

W Turnieju wzięło udział 124 zawodników. Zwycięzcom puchary i medale wręczała Pani Elżbieta Kuźma Przewodnicząca Rady Gminy Łabunie i Shihan Krzysztof Policha.

Uczestników Turnieju odwiedził Św. Mikołaj ze słodkościami.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy startów. Sensei dziękujemy za przybycie i sędziowanie. Rodzicom dziękujemy za nieocenione zaangażowanie i pomoc przy Turnieju.

Osu!

Wyniki Zawodników ZKKK

Alan Kania I m- ce w kategorii kumite -45kg, I m-ce w kategorii kata kadetów

Łoza Mikołaj I m-ce w kategorii kumite -30kg kadetów

Dawid Kania I m-ce w kategorii kumite 30kg, I m-ce w kategorii kata dzieci chłopców

Martyna Nowosad I m-ce w kategorii kumite +50kg, I m-ce w kategorii kata młodziczek

Krystian Jakubczak I m-ce w kategorii kumite +55kg młodzików

Adam Pogudz I m-ce w kategorii kumite -30kg dzieci chłopców

Jastrzębski Marcin I m-ce w kategorii kumite -35kg kadetów

Ernest Sowa I m-ce w kategorii kumite -25kg  dzieci chłopcy

Julia Kowalska I m-ce w kategorii kumite open dziewczynek

Ksawery Przyczyna I m-ce w kategorii kumite -25kg

Piotr Karolczak II m-ce w kategorii kumite-35kg, II m-ce w kategorii kata kadetów

Jakub Przyczyna II m-ce w kategorii kumite -55kg młodzików

Maria Łochin III m-ce w kategorii kumite -45kg młodziczek

Kacper Jakubczak III m-ce w kategorii kumite -55kg młodzików

Ilona Jastrzębska III m-ce w kategorii kumite -50kg młodziczek

Jakub Pajda II m-ce w kategorii kumite +55kg młodzików

Jakub Karski III m-ce w kategorii kumite +55kg młodzików

Jakubczak Kamil II m-ce w kategorii kumite +45kg kadetów

Filip Dołba III m-ce w kategorii kumite -35kg kadetów

Joanna Kowalska III m-ce w kategorii kumite -40kg kadetek

Ostapiński Michał III m-ce w kategorii kumite -30kg dzieci chłopcy

Filip Piłat III m-ce w kategorii kumite -35kg dzieci chłopców

Karol Gorski II m-ce w kategorii kumite +40kg dzieci chłopcy

Anastazja Niedźwiedź III m-ce kategorii kumite -40kg dzieci dziewczynki

Kamil Matwiejczuk III m-ce w kategorii kumite -35kg dzieci chłopcy

Nicola Benko II m-ce w kategorii kumite -40kg dzieci dziewczynki

Anna Pogudz II m-ce w kategorii kumite open dzieci dziewczynki

Małgorzata Kołodziej III w kategorii kumite open dzieci dziewczynki

Dominik Kolaja III m-ce w kategorii kumite -25kg dzieci chłopcy

Filip Pawliszak II m-ce w kategorii kumite -25kg dzieci chłopcy

Filip Ciężki II m-ce w kategorii kumite +25kg dzieci chłopcy

 Adam Sokal III m-ce w kategorii kumite +kg dzieci chłopcy

Nikodem Kamys III m-ce w kategorii kumite +40kg dzieci chłopcy

Filip Lewiński III m-ce w kategorii kumite  +40kg dzieci chłopcy

Szymon Mazurkiewicz III m-ce w kategorii kumite -30kg dzieci chłopcy

Jakub Karski III w m-ce w kategorii kumite -40kg dzieci chłopcy

Zawodnikom Gratulujemy Osu!!!

IKO Przełęcz CUP 2020

Dnia 21.11.2020r w Dukli odbył się V Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO PRZEŁĘCZ CUP. Zamojski Klub Karate Kyokushin wywalczył 10 medali co dało nam IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wyniki zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin:

Dawid Kania I miejsce w kategorii kumite -30kg, II miejsce w kategorii kata

Alan Kania I miejsce w kategorii kumite kadet chłopcy +40kg

Adam Pogudz II miejsce w kategorii kumite  -30kg, III miejsce w kategorii kata

Maria Łochin II miejsce w kategorii kumite młodziczek -45kg

Matylda Bień II miejsce w kategorii kumite juniorek +60kg

Jakub Przyczyna III miejsce w kategorii kumite młodzików +50kg

Martyna Nowosad III miejsce w kategorii kata młodziczek

Kamil Jakubczak III miejsce w kategorii kadet +40kg

Kacper Jakubczak IV miejsce w kategorii kumite młodzik +50kg

Krystian Jakubczak V miejsce w kategorii kumite młodzik +50kg

Gratulujemy  udanego startu Osu!

III Metropolitalnym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Katowice ,,MERTOPOLIA CUP”

Katowice zdobyte!!!.

14.11.2020r znakomity występ zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin.

na III Metropolitalnym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Katowice ,,MERTOPOLIA CUP”

Wyniki zawodników Zamojskiego KKK:

Alan Kania I miejsce w kategorii kumite – 45kg, II miejsce w kategorii kata

Martyna Nowosad I miejsce w kategorii kumite +55kg, IV miejsce w kategorii kata

Jakub Przyczyna V miejsce w kategorii kumite – 55kg

Zawodnikom Gratulujemy Osu!

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów Zielonka 07.11.2020r.

 7 listopada 2020 r w Hali Sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów. Na Mistrzostwach Zamojski Klub reprezentowało czterech zawodników.

Nasi karateka stoczyli po kilka technicznie i taktycznie bardzo dobrych walk czego efektem było zajęcie przez Matyldę Bień III miejsca w kategorii kumite +60 kg co dało jej tytuł  brązowej medalistki Mistrzostw Polski.

Mistrzem Polski został Wiktor Kolaja w kategorii kumite -65kg zajął I miejsce.

Adam Łój w kategorii kumite -75kg i Szymon Łój w kategorii kumite -70kg nie zakwalifikowali się do strefy medalowej.

Zawodnikom gratulujemy Osu!