Pokaz slajd

Puchar Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów PDF Drukuj Email

Puchar Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów

DSC 0167

W dniach 5-6.12.2015 r. w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów Open Karate Kyokushin IKO oraz Puchar Europy Karate Kyokushin IKO Juniorów. W zawodach uczestniczyło 357 zawodników z 15 krajów europejskich oraz Nowej Zelandii .

Zawodnicy Zamojskiego Klubu wystartowali w Pucharze Europy w kategoriach kumite i kata.

Adrian Woźnica w kategorii kumie (walka) +75 kg wywalczył 3 m-ce, Anna Szewczuk w kategorii kata zajęła IV m-ce, Zuzanna Maluha w kategorii kumite +45 kg zajęła 7 m-ce,                                   Katarzyna Siemczyk w kategorii kumie -55kg zajęła 8 m-ce. Łukasz Kawka w kategorii kumie -65 kg tym razem bez medalu . Opiekunami zawodników byli sensei Krzysztof Policha, Józef Siemczyk, Dawid Kolaja.

Start naszych zawodników, w gronie czołowych zawodników Europy należy uznać za bardzo udany. Każdy start dla zawodnika to nowe doświadczenie, możliwość porównania swoich umiejętności oraz motywacja do podjęcia jeszcze cięższej pracy by stać się Mistrzem Świata czy Europy. Galeria