Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin Radzymin 10.03.2019r.

W niedziele 10 marca 2019r. w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin
Do rywalizacji przystąpiło 380 karateka
Zamojski Klub Karate Kyokushin reprezentowało 7 zawodników Dawid Kolaja, Wiktor Kolaja, Szymon Łój, Adam Łój ,Wiktoria Łój, Marcel Bosowski i Kajetan Bosowski
Wiktor Kolaja zwyciężył w swojej kategorii junior do 60 kg kumite zdobywając I miejsce
Dawid Kolaja w kategorii senior kata  zajmując II miejsce
Szymon Łój w kategorii kumite junior młodszy do 65kg zajął II miejsce, Adam Łój w kategorii kumite junior młodszy do 65kg zajął 5 miejsce, Wiktoria Łój w kategorii kumite młodziczek do 40kg zajęła 5 miejsce. Kajetan Bosowski i Marcel Bosowski po zaciekłych pojedynkach nie zakwalifikowali się do ósemki finałowej